33°C نیمه ابری
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 103
    کد: 122195
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
    مدیر مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد خبر داد:

    آماده‌باش 139 گشت نظارت بر ساخت و سازها به صورت شبانه‌روزی در نوروز 96

    امید است تا با رعایت حقوق شهروندی و توجه جدی به مقررات و ضوابط شهرسازی و معماری و فنی‌، دیگر شاهد ساخت وسازهای غیر اصولی و غیرمجاز نباشیم.
    آماده‌باش 139 گشت نظارت بر ساخت و سازها به صورت شبانه‌روزی در نوروز 96

    مدیر مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد از آماده باش 139 گشت نظارت بر ساخت و سازها به صورت شبانه‌روزی در نوروز 96 خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سعید پاکسیما با اشاره به امکان افزایش تخلفات در حوزه زمین و مسکن بالاخص در ایام تعطیلات و مناسبت‌ها، عنوان کرد: این مدیریت در راستای پیشگیری و برخورد با متخلفان‌، تمهیدات ویژه‌ای را برای ایام نوروز پیش‌بینی کرده است.
    وی بیان کرد: آماده باش 139 گشت عملیاتی شامل 126 گشت خودرویی و 13 گشت موتوری به صورت شبانه‌روزی از جمله تمهیدات ویژه برای ایام نوروز است، لذا در ایام تعطیلات نوروز عوامل اجرایی گشت‌های نظارتی شهرداری مشهد با تمام ظرفیت و توان عملیاتی خود بر ساخت و سازها، کنترل و نظارت خواهند داشت.
    مدیر مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری مشهد ادامه داد: در این راستا ضمن هماهنگی‌های صورت گرفته جهت تاًمین نیازهای مناطق 13 گانه شهرداری در زمینه اعمال قانون، 3 اکیپ عملیاتی ماشین آلات سنگین جهت اعاده وضعیت تخلفات صورت گرفته به حال سابق و نیز جمع‌آوری ابزار و مصالح ساختمانی مربوطه، به صورت ستادی فراهم شده است.
    پاکسیما ابراز کرد: در همین راستا، نه تنها از تمام ظرفیت‌های درون سازمانی، بلکه هماهنگی‌های لازم جهت استفاده از ظرفیت‌های قانونی سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط با زمین و مسکن از جمله جهاد کشاورزی، اداره کل راه و شهرسازی و حفاظت املاک و اراضی آستان قدس رضوی صورت پذیرفته است.
    وی افزود: هم اکنون مکاتبات و هماهنگی‌های لازم با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاونان این مجموعه در زمینه رسیدگی به جرایم ناشی از تصرفات غیر قانونی و ساخت و سازهای غیر مجاز در ایام نوروز 96 انجام شده است.
    مدیر مهندسی و نظارت برساخت و سازهای شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: ضرورت دارد شهروندان قبل از هر گونه ساخت و ساز، ضمن دقت در کاربری آن ضمن مراجعه به شهرداری منطقه مربوطه، مشاوره لازم را دریافت کنند تا با مشکلات حقوقی مواجه نشوند.
    پاکسیما در پایان اظهار کرد: امید است تا با رعایت حقوق شهروندی و توجه جدی به مقررات و ضوابط شهرسازی و معماری و فنی‌، دیگر شاهد ساخت وسازهای غیر اصولی و غیرمجاز نباشیم.

    تعداد بازدید: 103
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر