یکشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۷:۱۱ ۱۸۵
طبقه بندی: اخبار معاونت شهرسازی
چچ
2KzYp9io2KzYp9mK2Yog2LLZhtiv2KfZhiDZhdix2YPYstmKINmF2LTZh9ivINmG2YrYp9iy2YXZhtivINio2LHYsdiz2Yog2YXYtNin2YjYsSDZhdis2LHYqCDYp9iz2Ko=

جابجایی زندان مرکزی مشهد نیازمند بررسی مشاور مجرب است

جابجایی زندان مرکزی مشهد نیازمند بررسی مشاور مجرب است

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: مکان سنجی احداث زندان جدید باید توسط مشاوران خبره صورت گیرد تا مکان جدید با الگوهای لازم ساخت زندان انطباق داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین نژاد در خصوص جابه جایی زندان مرکزی مشهد، اظهار کرد: در حال حاضر زیرساخت های بزرگی که در زندان فعلی وجود دارد، تملک زمین، اعتبارات و جابه جایی آن باید به صورت برد_برد انجام شود تا مدیریت زندان های کشور به این امر راغب شود که با تغییر کاربری مقدار درآمدی حاصل می شود و با درآمد حاصل شده زمین، تملک و زندان دیگری با استانداردهای لازم بنا شود.

وی ادامه داد: این توافق نیازمند آن است که مشاوری بر این موضوع فعالیت کند تا بتواند تمامی نکات اقتصادی و درآمدزایی موضوع جابجایی زندان مرکزی مشهد را به خوبی بررسی کند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد بیان کرد: مکان سنجی احداث زندان جدید نیز باید توسط مشاوران مجرب صورت گیرد تا مکان جدید با الگوهای لازم ساخت زندان انطباق داشته باشد.

حسین نژاد تصریح کرد: این اقدام نیازمند حرکت دوسویه بین اداره زندان های استان و مدیریت کلان شهرداری دارد. در این رابطه در گذشته صحبت هایی بین منطقه و زندان مرکزی صورت گرفته است و بنابراین بوده که در این مکان اتفاقاتی رقم زده شود، اما نتیجه به معاونت شهرسازی ابلاغ نشده تا در مورد آن تصمیم جامع و کاملی اتخاذ کنیم.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 1.9812587102254
Qt: 1.9560084342957